top of page

תקנון קרוספיט קרית אונו

מועדון קרוספיט קרית אונו ("המועדון") הוקם על מנת להביא לתושבי בקעת אונו את בשורת הכושר הייחודית: "קרוספיט". המקום הוקם כדי לאפשר אימון כושר פונקציונאלי באופן מיטבי- מתקן וציוד ברמה הגבוהה ביותר, מדריכים מנוסים ומיקום מושלם. המועדון הינו מועדון (Box) קרוספיט רישמי (affiliate) של רשת קרוספיט העולמית (.CrossFit, Inc).

המועדון מציע ללקוחותיו מגוון יוצא דופן של אימונים ושיעורים המתאימים לכל גיל ולכל רמת כושר גופני. האימונים כוללים, בין היתר- שיעור יסודות למתחילים, אימונים קבוצתיים, אימוני אינדורס (סיבולת) וסטרונגמן (כוח), ואימוני ילדים ונוער. ואפילו אימוני בריכה (ייחודיים בישראל).

במועדון שלנו, היכולות הגופניות שלכם לביצוע פעולות ומטלות מחיי היומיום ישתפרו מבלי היכר, אתם תרגישו חזקים ומוכנים לכל משימה פיזית, יותר מאי-פעם! האימונים מאתגרים, אך מתגמלים באופן יוצא דופן ונעשים תוך שמירת בטיחות המתאמנים!

יחד עם זאת, המועדון שלנו אינו מסתכם ב"כושר" בלבד- דאגנו להקים מועדון באווירה נעימה, משפחתית ומקבלת, מקום שיאפשר לכם זמן איכות אמיתי, מקום שתרצו להזמין אליו בני משפחה וחברים, מקום שתחשבו עליו במהלך היום ותשתוקקו כבר להגיע אליו, מקום בו תכירו אנשים חדשים מצויינים ותרכשו חברויות.

אנו עושים כל שביכולתנו על מנת שצוות ההדרכה והנהלת המועדון יהיו נגישים לכל אחת ואחד מהמתאמנים שלנו. אנו קוראים לכם לפנות אלינו בכל דבר ועניין- שאלות מקצועיות, חששות, קשיים, הצעות ייעול, המלצות וגם... תקלות ובעיות שמצריכות תיקון מצידנו.

על מנת שהמקום יפעל כראוי, להלן נפרט את הכללים החלים עלינו ועל המתאמנים במועדון. כתנאי לחברות במועדון ולטובת פעילות בטוחה ותקינה, המתאמנים נדרשים להכיר ולשמור על הכללים. ככל שיש שאלות או נדרשות הבהרות, נודה אם תפנו אלינו.

לצורך הנוחות, האמור בתקנון זה נרשם בלשון זכר, אך הוא מופנה לשני המינים.

1.    החברות במועדון הנה אישית ואינה ניתנת להעברה. 
2.    באחריות כל מתאמן לעבור "סדנת יסודות  קרוספיט" במועדון לפני תחילת אימונים סדירים, אלא אם המתאמן מצהיר כי הוא בעל ניסיון בקרוספיט  או אימונים פונקציונאליים, ומדריך מטעם המועדון אישר לו להתאמן ללא סדנת יסודות.
3.    האימונים במועדון יתקיימו בשעות המצוינות במערכת השעות. מערכת השעות עשויה להשתנות מעת לעת, בהתאם לשיקול דעת הנהלת המועדון. כמו כן, המועדון רשאי, מעת לעת, להוריד/להוסיף שיעורים, לשנות את מיקום האימונים (לרבות אימוני חוץ) וכן לשנות את כמות המתאמנים בכל אימון. מובהר כי בנסיבות שלא ניתן היה לצפות אותן באופן סביר (כגון מגיפה, השבתה, מצב לוחמה, מזג אויר קיצוני וכו'), ייתכנו שינויים שונים במערכת השעות ואפשרויות האימון, בהתאם להוראות הגורמים המוסמכים.
4.    מספר המקומות בכל אימון מוגבל! יש להירשם לאימונים מראש, באמצעות אפליקציית Arbox או אפליקצייה אחרת של המועדון ("אפליקציית הרישום"). במידה ולא ניתן להשתתף בשיעור, נבקש לעדכן את הרישום לפחות שעתיים מראש כדי לאפשר למתאמנים אחרים להירשם (ביטול בתוך זמן של פחות משעתיים יגרום לחסימת המתאמן מלהירשם לשיעור נוסף באותו היום, ו/או כל סנקציה אחרת לפי שיקול דעת המועדון). 
5.    אימוני אופן ג'ים יבוצעו עצמאית ע"י המתאמן וגם הם מחייבים רישום באפליקציית הרישום. אימון אופן ג'ים תתקיימנה אך ורק בהתאם לקבוע במערכת השעות. אימון אופן ג'ים כפוף לזמינות ציוד ומקום ובאישור המאמן האחראי. אין להתאמן עצמאית ללא קבלת אישור!
6.    המתאמן אחראי להגיע כעשר דקות לפחות לפני תחילת שיעור ולקיים חימום קצר באופן עצמאי. 
7.    השיעור יחל בדיוק בשעה היעודה. מתאמן אשר יאחר מעל 15 ד' לא יורשה להתאמן ויאלץ להמתין לשיעור הבא ובמידה וכמות הנרשמים תאפשר זאת.
8.    בתחילת כל אימון, לרבות אימוני אופן ג'ים, אימוני בריכה וילדים, יש לוודא רישום (check) נוכחות אצל המאמן האחראי.
9.    אנו ממליצים מאוד לעקוב באופן שוטף אחרי הודעות עידכון בנוגע לאימונים, שיפורסמו באפליקציית הרישום ו/או בקבוצת הוואטאפ ו/או בהודעת וואטסאפ/sms/דוא"ל. 
10.    בטרם תחילת אימונים במועדון או בחידוש המנוי (או בכל מועד אחר לפי בקשת המועדון) יש לחתום על הצהרת בריאות עדכנית. מודגש כי באחריות המתאמן להציג מראש ובכתב, בעת הרישום, כל בעיה או חשש לבעיה רפואית. 
11.    בחזרה מפציעה ו/או במידה וקיימת מחלה/פציעה/מגבלה/מום כלשהם, יש להציג אישור רפואי תקף המאשר להתאמן. אימון ללא אישור רפואי כאמור, הינו אסור בהחלט ועל אחריותו הבלעדית של המתאמן. 
12.    בטיחות היא אבן יסוד לכל פעילות במועדון!! בכל מקרה של ספק לגבי אופן ביצוע האימון (או כל תרגיל שמרכיב אותו) ו/או מיחושים או תחושה פיזית לא טובה במהלך האימון או מגבלה פיזית כלשהי ביחס לתרגיל כלשהו, באחריות המתאמן להודיע מראש למאמן האחראי, וכן לעצור מיידית את האימון ולקבל ייעוץ מתאים מהמאמן האחראי.
13.    אימונים בבריכה מותרים אך ורק למתאמנים בעלי מיומנות בשחיה. 
14.    המתאמנים מאשרים כי ידוע להם כי קרוספיט הינה פעילות מאומצת ומאתגרת וכי אי-הקפדה על הוראות המאמנים ו/או אי-דיווח מראש על מגבלות או היעדר מיומנות ו/או אי-דיווח על קשיים במהלך האימון ו/או אי-הצגת אישור רפואי מתאים- אסורים בהחלט, עלולים לגרום נזק והינם על אחריותו הבלעדית של המתאמן. 
15.    בכל עת, יש להישמע להוראות המאמנים! המועדון רשאי להרחיק מתאמן אשר לא ישמע להוראות המאמנים ו/או להפסיק את חברותו במועדון.
16.    המינוי מוגבל לאימונים המוצעים על ידי המועדון ואך ורק בשטחים המיועדים לכך! אין כניסה לשטח בריכת מועדון ספורט קרית אונו, אלא לאחר רישום במועדון ולאחר אישור/ליווי מאמן בשעות בהן מתקיים אימון קרוספיט-בריכה או אימון שחיה חופשית. מינויי המועדון רשאים להשתמש בשירותים והמלתחות הצמודים למועדון ובהם בלבד. 
מתאמן שיכנס לשטח מועדון הספורט קרית אונו שלא בהתאם לאמור לעיל, צפוי לתשלום בגין כניסה בהתאם לתעריפי מועדון הספורט קרית אונו, ובמקרים קיצוניים אף צפוי להפסקת חברות במועדון, הכל לפי שיקול דעת המועדון. 
בכל כניסה למתחם מועדון ספורט קרית אונו (לרבות הבריכה, מלתחות ומתקנים), חובה להישמע להוראות מפעיל הבריכה ו/או המציל. יש לשמור על ניקיון שטח הבריכה.
בהקשר זה, נבקש, בכל לשון של בקשה, להקפיד על הוראות אלו על מנת למנוע אי- נעימות מיותרת! 
17.    בגמר האימון, יש להשיב את הציוד למקומות הייעודים ולהשאיר את סביבת האימון נקייה ומסודרת. 
18.    מתחם השירותים והמקלחות שייך למועדון ספורט קרית אונו והוא מופעל ומתוחזק על ידו או על ידי מי מטעמו, ללא אחריות כלשהי מצד המועדון. אין למועדון אפשרות להשפיע או לשנות את רמת ההפעלה והתחזוקה של מתחם זה. יש להקפיד על ניקיון המקלחות והשירותים ולהישמע להוראות מפעיל הבריכה בשטחים אלו.
19.    לעיתים, בעיקר בימי חופשת הקיץ, תיתכן מצוקת חניה במתחם החניה הצמוד למועדון.
20.    חלק מהאימונים מצולמים, והתמונות/סרטונים מוצגים במדיות חברתיות. מתאמן אשר מתנגד להצגת תמונות/סרטונים בהם הוא מופיע, מתבקש להודיע על כך מראש ובכתב. האמור לעיל יחול גם על מתאמנים קטינים וחובה כאמור תחול על ההורים. 
21.    את החפצים ו/או הציוד האישי יש להניח במקום המיועד לכך במועדון. 
22.    מודגש כי המועדון אינו אחראי לשמירת חפצים ו/או ציוד של המתאמן. המועדון אינו אחראי לאובדן ו/או גניבת חפצים.  
23.    אחת לשבוע יפונו חפצים ו/או ציוד אשר נותרו ללא דורש.
24.    מחירי המחירון של המועדון והמסלולים השונים יכולים להשתנות מעת לעת. מבצעי מחירים, ככל שיהיו, יהיו תקפים אך ורק לתקופת המבצע.
25.    המתאמן זכאי לבטל את המנוי בהודעה בכתב. הביטול ייכנס לתוקף בתום 30 ימים ממועד הודעת הביטול. במקרה של ביטול המנוי המתאמן יהיה זכאי להחזר מלא של התקופה שנותרה למינוי (לאחר חלוף 30 ימים ממועד הודעת הביטול, כאשר מובהר כי תקופת 30 הימים כאמור הינה בתשלום מלא), בכפוף לתשלום דמי ביטול שיחושבו כדלקמן: מספר החודשים מהמועד שבו הוחל בביצוע העסקה ועד מועד כניסת הביטול לתוקף, כפול ההפרש שבין המחיר החודשי בעסקה ובין המחיר החודשי הנקוב לתקופת המינוי בפועל (לדוגמא, אם נרכש מינוי שנתי ובפועל המינוי נוצל לרבעון בלבד, אזי לכל חודש יתווסף ההפרש שבין תשלום חודשי לפי מסלול שנתי לבין תשלום חודשי לפי מסלול רבעוני). מחירי המסלולים השונים במועדון (חודשי, רבעוני, חצי שנתי, שנתי) נמסרו למתאמנים במעמד הרישום. 
26.    כרטיסיות אינן ניתנות להחזר, אינן ניתנות לביטול ואינן ניתנות להעברה. יש לממש את סך הכניסות בכרטיסיה תוך 3 חודשים ממועד הרכישה. לאחר 3 חודשים, לא יהיה תוקף לכרטיסיה ולא ניתן יהיה לעשות בה כל שימוש.
27.    ניתן להקפיא אך ורק מנוי רבעוני, חצי שנתי או שנתי (ומובהר כי לא ניתן להקפיא כרטיסיות ולא ניתן להקפיא מנויים חודשיים), בהודעה בכתב ומראש הכוללת את כל פרטי ההקפאה. בתום תקופת ההקפאה, יוארך המינוי בהתאמה לתקופת ההקפאה שנקבעה בהודעת המתאמן. לא ניתן להקפיא את המנוי רטרואקטיבית ובשום מקרה לא ינתנו זיכויים כנגד תקופת ההקפאה מכל סיבה שהיא לרבות סיבה רפואית. לא ניתן להקפיא מנוי לתקופה הפחותה מ- 7 ימים והעולה על 6 חודשים (אלא אם המתאמן יציג אישור רפואי).

 

קרוספיט קרית אונו

מ.מ.ג.ד. כושר פנוקציונאלי בע"מ

bottom of page