top of page

תקנון קרוספיט קרית אונו

מועדון קרוספיט קרית אונו ("המועדון") הוקם על מנת להביא לתושבי בקעת אונו את בשורת הכושר הייחודית: "קרוספיט". המקום הוקם כדי לאפשר אימון כושר פונקציונאלי באופן מיטבי- מתקן וציוד ברמה גבוהה, מדריכים מנוסים ומיקום מושלם. המועדון הינו מועדון (Box) קרוספיט רישמי (affiliate) של רשת קרוספיט העולמית (CrossFit, Inc.), אך שומר על זכותו לסיים את הזיכיון ולקיים אימוני כושר פונציונאלי שאינם קרוספיט.

המועדון מציע ללקוחותיו מגוון יוצא דופן של אימונים ושיעורים המתאימים לכל גיל ולכל רמת כושר גופני. האימונים כוללים, בין היתר- שיעור יסודות למתחילים, אימונים קבוצתיים, אימוני אינדורנס (סיבולת) וסטרונגמן (כוח), ואימוני ילדים ונוער. ואפילו אפשרות לשימוש בבריכה (ייחודי בישראל).

במועדון שלנו, היכולות הגופניות שלכם לביצוע פעולות ומטלות מחיי היומיום ישתפרו מבלי היכר, אתם תרגישו חזקים ומוכנים לכל משימה פיזית, יותר מאי-פעם! האימונים מאתגרים, אך מתגמלים באופן יוצא דופן ונעשים תוך שמירת בטיחות המתאמנים!

יחד עם זאת, המועדון שלנו אינו מסתכם ב"כושר" בלבד- דאגנו להקים מועדון באווירה נעימה, משפחתית ומקבלת, מקום שיאפשר לכם זמן איכות אמיתי, מקום שתרצו להזמין אליו בני משפחה וחברים, מקום שתחשבו עליו במהלך היום ותשתוקקו כבר להגיע אליו, מקום בו תכירו אנשים חדשים מצויינים ותרכשו חברויות.

אנו עושים כל שביכולתנו על מנת שצוות ההדרכה והנהלת המועדון יהיו נגישים לכל אחת ואחד מהמתאמנים שלנו. אנו קוראים לכם לפנות אלינו בכל דבר ועניין- שאלות מקצועיות, חששות, קשיים, הצעות ייעול, המלצות וגם... תקלות ובעיות שמצריכות תיקון מצידנו.

על מנת שהמקום יפעל כראוי, להלן נפרט את הכללים החלים עלינו ועל המתאמנים במועדון. כתנאי לחברות במועדון ולטובת פעילות בטוחה ותקינה, המתאמנים נדרשים להכיר ולשמור על הכללים. ככל שיש שאלות או נדרשות הבהרות, נודה אם תפנו אלינו.

תנאי מוקדם לקבלת הזכות להשתמש במועדון היא הסכמה מלאה לתנאי התקנון.

חזקה על מי שמשתמש במועדון ובמתקניו כי קרא והבין את התקנון המלא כפי שהוא מופיע באתר והוא נוטל על עצמו התחייבות לפעול על פיו.

ההוראות שבתקנון נועדו להבטיח כללי התנהגות נאותים לטובת המנויים ו/או האורחים וכן שמירה על המבקרים, המנויים, העובדים והמתקנים במועדון.

לצורך הנוחות, האמור בתקנון זה נרשם בלשון זכר, אך הוא מופנה לשני המינים.

1.    החברות במועדון הנה אישית ואינה ניתנת להעברה. 
2.    באחריות כל מתאמן לעבור "סדנת יסודות " במועדון לפני תחילת אימונים סדירים, אלא אם המתאמן מצהיר כי הוא בעל ניסיון בקרוספיט או אימונים פונקציונאליים, ומדריך מטעם המועדון אישר לו להתאמן ללא סדנת יסודות.
3.    האימונים במועדון יתקיימו בשעות המצוינות במערכת השעות. מערכת השעות עשויה להשתנות מעת לעת, בהתאם לשיקול דעת הנהלת המועדון. כמו כן, המועדון רשאי, מעת לעת, להוריד/להוסיף שיעורים, לשנות את מיקום האימונים (לרבות אימוני חוץ) וכן לשנות את כמות המתאמנים בכל אימון.
4.    מספר המקומות בכל אימון מוגבל! יש להירשם לאימונים מראש, באמצעות אפליקציית Arbox או אפליקצייה אחרת של המועדון ("אפליקציית הרישום"). במידה ולא ניתן להשתתף בשיעור, חובה לעדכן את הרישום לפחות שש שעות מראש כדי לאפשר למתאמנים אחרים להירשם (ביטול בתוך זמן של פחות משש שעות יגרום לחסימת המתאמן מלהירשם לשיעור נוסף באותו היום, ו/או כל סנקציה אחרת לפי שיקול דעת המועדון). 
5.    אימוני אופן ג'ים יבוצעו עצמאית ע"י המתאמן וגם הם מחייבים רישום באפליקציית הרישום, ובלבד שנוכח מאמן בשטח המועדון. אימון אופן ג'ים תתקיימנה אך ורק בהתאם לקבוע במערכת השעות. אימון אופן ג'ים כפוף לזמינות ציוד ומקום ובאישור המאמן האחראי. 
6.    המתאמן אחראי להגיע כעשר דקות לפחות לפני תחילת שיעור ולקיים חימום קצר באופן עצמאי. 
7.    השיעור יחל בדיוק בשעה היעודה. מתאמן אשר יאחר מעל 10 ד' לא יורשה להתאמן ויאלץ להמתין לשיעור הבא ובמידה וכמות הנרשמים תאפשר זאת.
8.    בתחילת כל אימון, לרבות אימוני אופן ג'ים, אימוני בריכה וילדים, יש לוודא רישום (check) נוכחות אצל המאמן האחראי.
9.    אנו ממליצים מאוד לעקוב באופן שוטף אחרי הודעות עידכון בנוגע לאימונים, שיפורסמו באפליקציית הרישום ו/או בקבוצת הוואטסאפ ו/או בהודעת וואטסאפ/sms/דוא"ל ו/או במערכת הרישום/ארבוקס. 
10.    בטרם תחילת אימונים במועדון או בחידוש המנוי (או בכל מועד אחר לפי בקשת המועדון) מחובתו של המתאמן לחתום על הצהרת בריאות עדכנית. מודגש כי באחריות המתאמן להציג מראש ובכתב, בעת הרישום, כל בעיה או חשש לבעיה רפואית וככל וקיימת בעיה חובה על המתאמן להציג אישור רפואי. 
11.    בחזרה מפציעה ו/או במידה וקיימת מחלה/פציעה/מגבלה/מום כלשהם, יש להציג אישור רפואי תקף המאשר להתאמן. אימון ללא אישור רפואי כאמור, הינו אסור בהחלט ועל אחריותו הבלעדית של המתאמן. 
12.    בטיחות היא אבן יסוד לכל פעילות במועדון!! בכל מקרה של ספק לגבי אופן ביצוע האימון (או כל תרגיל שמרכיב אותו) ו/או מיחושים או תחושה פיזית לא טובה במהלך האימון או מגבלה פיזית כלשהי ביחס לתרגיל כלשהו, באחריות המתאמן להודיע מראש למאמן האחראי, וכן לעצור מיידית את האימון ולקבל ייעוץ מתאים מהמאמן האחראי וככל שנדרש- מרופא.
13.    אימונים בבריכה מותרים אך ורק למתאמנים בעלי מיומנות בשחיה. 
14.    המתאמנים מאשרים כי ידוע להם כי קרוספיט הינה פעילות מאומצת ומאתגרת וכי אי-הקפדה על הוראות המאמנים ו/או אי-דיווח מראש על מגבלות או היעדר מיומנות ו/או אי-דיווח על קשיים במהלך האימון ו/או אי-הצגת אישור רפואי מתאים- אסורים בהחלט, עלולים לגרום נזק והינם על אחריותו הבלעדית של המתאמן.
המועדון מפנה את תשומת לב המנויים לסכנות הקיימות בפעילות ספורטיבית בתנאים מסוימים. המועדון ממליץ לכל המתאמנים, לעבור בדיקה רפואית לפני תחילת כל פעילות ספורטיבית ולקבל את חוות דעתו של רופא לגבי הפעילות הגופנית במועדון ולהימנע מפעילות ספורטיבית בטרם עברו את הבדיקות הרפואיות כאמור.
15.    יש להפסיק פעילות במידה ומרגישים לא טוב! במצבים של תעוקת חזה, חולשה פתאומית, סחרחורת, פציעה ו/או אירוע בריאותי אחר, יש להפסיק מיידית את האימון ולדווח לצוות המועדון.
16.     יש לוודא נעילת סוגרי מוטות המשקולות החופשיות בכל עת.
17.    יש להחזיר פלטות ומשקולות למקומן בתום הפעילות. אין להשליך משקולות על הרצפה.
18.    יש לפעול במרחק בטיחותי ממתאמנים אחרים בעת השימוש במשקולות החופשיות.
19.    יש להשיב ציוד למקום בתום השימוש (משקולות, פלטות, ציוד נלווה).
20.    בכל שאלה על שימוש במכשיר או ביצוע תרגיל יש לפנות לצוות המאמנים.
21.    אימונים יבוצעו רק ע"י מאמני המועדון. חל איסור מוחלט על אדם שאינו חלק מצוות המאמנים במועדון לאמן, בין אם בתשלום ובין שלא בתשלום. צוות המועדון רשאי להרחיק מתאמן החשוד בהעברת אימונים ולשלול זכותו להיכנס עד לבירור בהנהלת המועדון.
22.    בכל עת, יש להישמע להוראות המאמנים! המועדון רשאי להרחיק מתאמן אשר לא ישמע להוראות המאמנים ו/או להפסיק את חברותו במועדון.
23.    המנוי מתחייב להישמע ולמלא אחר ההוראות, הכללים והתקנות הקבועים בחוק או המופצים על ידי הנהלת המועדון מעת לעת באמצעות פרסומים או הוראות צוות המועדון.
24.    המנוי מתחייב להישמע ולמלא אחר הוראות המאמנים במועדון וכן להוראות מנהלי המועדון, עובדיו ולהוראות השילוט במקום. צוות המועדון, רשאי להוסיף או לעדכן הוראות מעת לעת בהתאם לצורך.
25.    כל פעילות שתבוצע בניגוד להנחיות הצוות אסורה – ותוצאותיה יהיו על אחריות המנוי.
26.    על המנוי לשמור על רכוש המועדון, ציודו ומתקניו, להימנע מגרימת נזקים לרכוש ולשמור על ניקיון בשטחי המועדון וסביבתו. מנוי אשר יגרום נזק לרכוש המועדון, בזדון או ברשלנות, יחויב בתשלום בגין הנזק שנגרם, וזאת מבלי לגרוע בכל זכות אחרת העומדות למועדון במקרה כאמור, על פי התקנון ו/או על פי דין.
27.    המנוי מתחייב להתנהג בנימוס, בכבוד ובדרך ארץ ולשמור אווירה טובה ומכבדת כלפי המתאמנים, המאמנים, מנהלי המועדון ובעליו, לרבות בעת שהותו במועדון וכן בכל השתתפות בקבוצות המדיה של המועדון (פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, וואטסאפ וכו'). המנוי מתחייב שלא יפריע, יפגע, יעליב, יגרום נזק ו/או יהווה מטרד לאחרים ולא יפגע במועדון ו/או בניהול התקין של המועדון .המנוי מתחייב שלא להכפיש את המועדון או מי מטעמו, או לפעול כנגד המוניטין שלו ו/או האינטרסים שלו. 
28.    הכניסה למועדון תתבצע אך ורק בתלבושת ספורט מתאימה ובהתאם לדרישות המאמן האחראי.
29.    אין להכניס לשטח המועדון דברי מזון (למעט מים, שתיה קלה, חטיפי אנרגיה, כריכים ופירות), משקאות חריפים, צידניות, פיצוחים, כלי זכוכית (לרבות בקבוקים), נרגילות, מנגל, משחקי קלפים מזל והימורים, בעלי חיים, מכלי גז, כלי נשק ומכשירים להשמעת מוסיקה (למעט באוזניות).
30.    חל איסור מוחלט על עישון בכל שטחי המועדון לרבות השטחים הפתוחים.
31.    ברחבי המועדון מותקנות מצלמות לצורכי אבטחה, בטיחות ושמירת הסדר הציבורי.
32.    המינוי מוגבל לאימונים המוצעים על ידי המועדון ואך ורק בשטחים המיועדים לכך! אין כניסה לשטח בריכת מועדון ספורט קרית אונו, אלא לאחר רישום במועדון ולאחר אישור/ליווי מאמן בשעות בהן מתקיים אימון קרוספיט-בריכה או אימון שחיה חופשית. מינויי המועדון רשאים להשתמש בשירותים והמלתחות הצמודים למועדון ובהם בלבד. 
מתאמן שיכנס לשטח מועדון הספורט קרית אונו שלא בהתאם לאמור לעיל, צפוי לתשלום בגין כניסה בהתאם לתעריפי מועדון הספורט קרית אונו, ובמקרים קיצוניים אף צפוי להפסקת חברות במועדון, הכל לפי שיקול דעת המועדון. 
בכל כניסה למתחם מועדון ספורט קרית אונו (לרבות הבריכה, מלתחות ומתקנים), חובה להישמע לתקנון הבריכה וכן להוראות מפעיל הבריכה ו/או המציל. יש לשמור על ניקיון שטח הבריכה.
בהקשר זה, נבקש, בכל לשון של בקשה, להקפיד על הוראות אלו על מנת למנוע אי- נעימות מיותרת! 
33.    בגמר האימון, יש להשיב את הציוד למקומות הייעודים ולהשאיר את סביבת האימון נקייה ומסודרת. 
34.    מתחם השירותים והמקלחות שייך למועדון ספורט קרית אונו והוא מופעל ומתוחזק על ידו או על ידי מי מטעמו, ללא אחריות כלשהי מצד המועדון. אין למועדון אפשרות להשפיע או לשנות את רמת ההפעלה והתחזוקה של מתחם זה. יש להקפיד על ניקיון המקלחות והשירותים ולהישמע להוראות מפעיל הבריכה בשטחים אלו.
35.    לעיתים, בעיקר בימי חופשת הקיץ, תיתכן מצוקת חניה במתחם החניה הצמוד למועדון.
36.    חלק מהאימונים מצולמים, והתמונות/סרטונים מוצגים במדיות חברתיות. מתאמן אשר מתנגד להצגת תמונות/סרטונים בהם הוא מופיע, מתבקש להודיע על כך מראש ובכתב. האמור לעיל יחול גם על מתאמנים קטינים וחובה כאמור תחול על ההורים. 
37.    את החפצים ו/או הציוד האישי יש להניח במקום המיועד לכך במועדון. 
38.    מודגש כי המועדון אינו אחראי לשמירת חפצים ו/או ציוד של המתאמן. המועדון אינו אחראי לאובדן, נזק ו/או גניבת חפצים.  
39.    אחת לשבוע יפונו חפצים ו/או ציוד אשר נותרו ללא דורש.
40.    מחירי המחירון של המועדון והמסלולים השונים יכולים להשתנות מעת לעת. מבצעי מחירים, ככל שיהיו, יהיו תקפים אך ורק לתקופת המבצע.
41.    המתאמן זכאי לבטל את המנוי בהודעה בכתב. הביטול ייכנס לתוקף בתום 30 ימים ממועד הודעת הביטול. במקרה של ביטול המנוי המתאמן יהיה זכאי להחזר מלא של התקופה שנותרה למינוי (לאחר חלוף 30 ימים ממועד הודעת הביטול, כאשר מובהר כי תקופת 30 הימים כאמור הינה בתשלום מלא), בכפוף לתשלום דמי ביטול שיחושבו כדלקמן: מספר החודשים מהמועד שבו הוחל בביצוע העסקה ועד מועד כניסת הביטול לתוקף, כפול ההפרש שבין המחיר החודשי בעסקה ובין המחיר החודשי הנקוב לתקופת המינוי בפועל (לדוגמא, אם נרכש מינוי שנתי ובפועל המינוי נוצל לרבעון בלבד, אזי לכל חודש יתווסף ההפרש שבין תשלום חודשי לפי מסלול שנתי לבין תשלום חודשי לפי מסלול רבעוני) . מחירי המסלולים השונים במועדון (חודשי, רבעוני, חצי שנתי, שנתי) נמסרו למתאמנים במעמד הרישום. 
42.    כרטיסיות אינן ניתנות להחזר, אינן ניתנות לביטול ואינן ניתנות להעברה. יש לממש את סך הכניסות בכרטיסיה תוך 3 חודשים ממועד הרכישה. לאחר 3 חודשים, לא יהיה תוקף לכרטיסיה ולא ניתן יהיה לעשות בה כל שימוש.
43.    ניתן להקפיא אך ורק מנוי רבעוני, חצי שנתי או שנתי (ומובהר כי לא ניתן להקפיא כרטיסיות ולא ניתן להקפיא מנויים חודשיים), בהודעה בכתב ומראש הכוללת את כל פרטי ההקפאה. בעל המנוי נדרש לוודא כי הודעתו בגין הקפאה התקבלה.
בתום תקופת ההקפאה, יוארך המינוי בהתאמה לתקופת ההקפאה שנקבעה בהודעת המתאמן. לא ניתן להקפיא את המנוי רטרואקטיבית ובשום מקרה לא ינתנו זיכויים כנגד תקופת ההקפאה מכל סיבה שהיא לרבות סיבה רפואית. לא ניתן להקפיא מנוי לתקופה הפחותה מ- 7 ימים והעולה על 2 חודשים (אלא אם המתאמן יציג אישור רפואי).
בתום כל תקופת מנוי, תתאפס הטבת ההקפאה, כך שלא ניתן יהיה לצבור ימי הקפאה שלא נוצלו ולהעבירם למנוי שיחודש.
לא ניתן להקפיא מנוי במהלך החודש האחרון למנוי אלא בשל מצב רפואי המונע פעילות גופנית בלבד או שירות מילואים.
בתקופת ההקפאה לא ניתן להתאמן במועדון או להשתמש במתקניו. הפרת הוראה זו תוביל לביטול מיידי של ההקפאה ולחיוב בגין תקופת ההקפאה.
44.     לא תתאפשר העברת מנוי מאדם לאדם.
45.    החלפת אמצעי התשלום על דמי המנוי כרוכה בדמי טיפול בסך 30 ש"ח עבור כרטיס אשראי ודמי טיפול בסך של 15 ש"ח לכל המחאה עבור הטיפול בהחלפת אמצעי התשלום.
46.    במקרה של הימנעות מתשלום סדיר של דמי המנוי, יהיה המנוי מנוע מכניסה למועדון ומעשיית שימוש כלשהו במועדון ובמתקניו עד להסדרת חובותיו הכספיים.
47.    הטבות שניתנות במסגרת רכישת מנוי עשויות להשתנות מעת לעת על פי שיקול דעתו הבלעדי של המועדון.

48.    תשלום באמצעות הוראת קבע:
מנוי אשר המועדון אישר לו הסדר תשלום באמצעות הוראת קבע, נותן את הסכמתו לחיוב במסגרת הוראת קבע במסגרת חתימתו על תקנון זה בהתאם לאמור להלן:
א.    אני הח"מ נותן בזאת לחברת מ.מ.ג.ד. כושר פונקציונאלי בע"מ (להלן: "החברה") הרשאה לחייב את חשבוני באמצעות כרטיס האשראי עימו ביצעתי את הרכישה בגין חיובי מנוי, ובכל סכום אחר אותו חייב המנוי בסכומים ובמועדים שיקבעו ע"י החברה ובתנאים הבאים:
ב.    חיוב חשבוני בבנק יבוצע בהתאם להסדר שלי עם חברת האשראי.
ג.    החיוב יתבצע מעת לעת ובהתאם למחיר ולתנאי החברה כפי שייקבעו על ידה מעת לעת.
ד.    ביטול המנוי הינו בהתאם להוראות הדין והוראות תקנון זה, ויתבצע באמצעות הודעה מטעמי לחברה בהתאם להוראות תקנון זה.
ה.    סכום דמי הביטול ייגבה באמצעות כרטיס האשראי ובהתאם להוראות הדין.
ו.    שינוי במחיר של מנוי בהוראת קבע ייעשה ע"י המועדון בהודעה מראש ובכתב למנוי של 30 ימים. המנוי יהיה רשאי להודיע מצידו בהודעה בכתב על אי הסכמתו לשינוי התעריף. הודיע המנוי על אי הסכמתו בכתב כאמור לעיל, יכנס הביטול לתוקף תוך 3 ימי עסקים ממועד ההודעה, ללא דמי ביטול ובלבד שההודעה ניתנה ע"י הלקוח תוך 30 יום ממועד מתן ההודעה ע"י המועדון. לא תתקבל בקשת ביטול בטווח זמן זה, יראו את המנוי כאילו הסכים לשינוי התעריף.
ז.    לקוח שחיוב הוראות הקבע שלו חזר פעמיים ברצף, יחויב להסדיר אמצעי תשלום חלופי לגביית יתרת עלות המנוי. חידוש מסלול הוראות הקבע של הלקוח יבחן ע"י הנהלת המועדון.
ח.    המועדון רשאי, בהתאם לשיקול דעתו הבלעדי לאשר תשלום באמצעות הוראת קבע, זכות זו אינה מוקנית לכל המנויים.
49.    זמני פתיחה וסגירה של המועדון יהיו בהתאם למתפרסם בארבוקס ו/או באתר המועדון באינטרנט. הנהלת המועדון רשאית לשנות את מועדי הפתיחה והסגירה ובלבד שתביא שינויים אלה לידיעתם של המנויים מבעוד מועד, באמצעות הארבוקס או אמצעי מדיה אחרים.
50.    הנהלת המועדון שומרת לעצמה את הזכות לסגור את המועדון כולו, חלקים ממנו או מתקניו, לקבוצות, אירועים מיוחדים, מסיבות או פעילויות ספורט ארציות ובינלאומיות על פי שיקול דעתו הבלעדי, ללא פיצוי כספי או אחר. כמו כן, רשאית הנהלת המועדון לסגור כל מתקן לצרכיי שיפוצים ותיקונים בהודעה מראש.
51.    הורים ו/או מלווים, אחראים להתנהגות ולמעשי ילדיהם ו/או ילדים נלווים, בכל זמן שהותם במועדון או סביבתו. הפרת הסדר על ידי הילדים עלולה לגרום להפסקת חברות זמנית או קבועה שלהם.
52.    המועדון אינו אחראי לכל תאונה, פגיעה ו/או לנזק שיגרמו למשתמש או לרכושו.
53.    צוות המועדון רשאי להוציא מהמועדון מנוי שהתנהגותו אינה הולמת, אלימה, פרועה, מטרידה או שיש בה לדעתם לסכן את שלומם או שלוותם של אורחי ועובדים ולשלול זכותו להיכנס עד לבירור בהנהלת המועדון. 
54.    ביטול מנוי והרחקת מנוי/אורח – המועדון רשאי להרחיק מנוי לתקופה של עד 6 חודשים וכן להפסיק חברותו של מנוי או פעילותו של אורח או לא לחדש מנוי, לרבות ללא החזר כספי, במידה והתנהגותו תהא בניגוד לתקנון, לתקנות ולנהלים, התנהגות בלתי נאותה או במקרה של הפרת משמעת חמורה ו/או הטרדה מינית ו/או התנהגות גסה, פרועה, אלימה או בלתי הולמת ו/או התבטאות מילולית גסה או אלימה ו/או התנהגות שיש בה לסכן את חברי המועדון את שלומם או את שלמות רכושם ו/או לגרום להם לנזק כלשהו ו/ או לפגוע בשלוותם ו/או להפריע בדרך כלשהי לפעילות התקינה והשוטפת או להזיק למועדון וכדו'. הכל לפי שיקול דעתו הבלעדי של המועדון. היה והנזק ייגרם במתכוון, יחויב המנוי/האורח במלוא מחיר תיקון הנזק.
55.    המועדון שומר לעצמו את הזכות הן מסיבות ביטחוניות והן מסיבות בטיחות לבצע חיפוש על גופו של אדם ו/או בתיק ו/או בציוד הנלווה של כל אדם הנכנס למועדון.
56.    כוח עליון
במקרה ייסגר המועדון בנסיבות שאינן תלויות במועדון כגון: התפרצות מגפה (כגון הקורונה), הוראה שלטונית, צו מנהלי, מלחמה או גיוס כללי עקב מבצע צבאי רחב היקף, פגעי טבע, השבתה הקשורה למבנה האירוע או בשל מציאות ציבורית אשר אינה מאפשרת את קיום הפעילות או השימוש במתקן או בכל מקרה אחר שאינו בשליטת המועדון אשר בעטיו לא ניתן לקיים את הפעילות או להשתמש במועדון (הנסיבות המפורטות לעיל יכונו יחד להלן: "כח עליון"), יהיה זכאי המנוי להקפאת תקופת המנוי, בהתאמה לתקופת המניעה, ומלבד זאת לא יהיה זכאי לכל פיצוי או שיפוי עקב המניעה.
במקרה בו לא ניתן יהיה לקיים אחת או יותר מפעילויות המועדון ו/או לא ניתן יהיה להשתמש באחד או יותר ממתקניו ו/או ניתן יהיה להשתמש בכלל המתקנים ו/או הפעילויות אך בצורה מוגבלת בלבד ובכלל זה (ומבלי לגרוע), חדר כושר, בריכות, מלתחות, סאונה, ג'קוזי, חוגים וכיוצא בזה בנסיבות של כח עליון, יפעל המועדון בהתאם למגבלות האפשריות, והמנוי לא יהיה זכאי לכל פיצוי או שיפוי עקב המגבלות.
בנסיבות של כח עליון, יחולו תנאי הביטול הרגילים בתקנון זה ובחוק.
57.    תקשורת ומדיה
כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים על כל התכנים המופיעים באתר המועדון ו/או בעמוד פייסבוק/אינסטגרם/טיקטוק/וואטסאפ/מדיה חברתית אחרת (להלן: "האתר"), וכן עריכתם והצגתם של אלה, הם בבעלות בלעדית של המועדון. אין להעתיק לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת את התכנים המופיעים באתר אלא אם כן המועדון נתן את הסכמתו לכך, מראש ובכתב.
המועדון לא יישא בכל אחריות לפעילות בלתי חוקית שתיעשה על ידי גולשים באתר במהלך הגלישה בו או בגין כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.
58.    פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו, יעשו בהתאם לדין הישראלי. סמכות השיפוט הייחודית נתונה לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב בלבד.
59.    המועדון שומר על זכותו לשנות, לגרוע ו/או להוסיף להוראות התקנון וכללי השימוש באתר בכל עת על פי שיקול דעתו הבלעדי. נוסח התקנון כפי שהוא מפורסם באתר הינו הנוסח הקובע והמחייב בכל עת.
60.    בחתימתי על תקנון, הריני לאשר כי תנאיו יחולו גם על כל בני משפחתי הכלולים במנוי וכי הם הביעו הסכמתם לכך.

 

קרוספיט קרית אונו

מ.מ.ג.ד. כושר פנוקציונאלי בע"מ

bottom of page